Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Personalizowane krzesła reżyserskie

Krzesło reżysera w Twoim domu? Czemu nie! Personalizowane krzesło reżyserskie z nadrukiem stanowi wszak dobry wybór nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla fanów kinematografii, którzy cenią sobie oryginalne dodatki do wnętrz. Jeśli zastanawiasz się, jak czuje się osoba rządząca na planie filmowym, to do odpowiedzi na to pytanie na pewno przybliży Cię charakterystyczne dębowe krzesło z napisem. Reżyserskie krzesła z własnym nadrukiem dostępne są w wielu różnych wariantach: ze stelażem w naturalnym kolorze drewna bądź czarnym oraz z kilkoma wersjami nadruku, który może być jedno- lub dwustronny. Pozwala to idealnie dopasować krzesła reżyserskie z nadrukiem do indywidualnych wymagań.

Krzesło reżyserskie z napisem dla niej lub dla niego

Wśród dostępnych opcji na personalizowane krzesła reżyserskie szczególnie wyróżniają się te związane z najważniejszą nagrodą filmową. „Oscarowe” krzesła reżyserskie z napisem dla niej lub dla niego to ciekawy pomysł na nietypowy prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowaną osobę. W tym wariancie wzoru wybiera się krzesło reżyserskie z napisem wskazującym na płeć i dodaje się wybrane imię. Ciekawym rozwiązaniem prezentowym jest również personalizowany komplet krzeseł dla nowożeńców, stanowiący unikalny podarunek ślubny. Proponujemy również reżyserskie krzesło z własnym nadrukiem, na które można dodać większą ilość dowolnej treści – co da w efekcie znacznie bardziej spersonalizowane krzesło z nadrukiem. Reżyserskie krzesło z logo również jest dostępne w naszej ofercie.

Reklamowe krzesło reżyserskie z logo

W marketingu i reklamie warto sięgać po ciekawe, niebanalne rozwiązania – takie jak stylowe krzesła z nadrukiem. Reżyserskie krzesła z logo będą zwracać na siebie uwagę i sprawią, że klienci lepiej zapamiętają daną markę – szczególnie gdy sami będą mieli możliwość, aby na takim usiąść. Krzesło reżyserskie z logo firmy to odpowiedni wybór nie tylko w szeroko pojętym show-biznesie, ponieważ chętnie sięgają po nie także fryzjerzy, wizażyści czy agencje reklamowe. Poza symbolem marki – w kolorze białym lub innym – można umieścić na nim również chwytliwy slogan reklamowy. Krzesła reżyserskie z logo i własnym nadrukiem to gwarancja sukcesu!

Krzesło reżysera do wnętrz i nie tylko

Projektanci wnętrz, którzy lubią zabawę trendami i nie wahają się sięgać po oryginalne rozwiązania, często wybierają krzesła z napisem reżyserskie jako dodatek do różnych aranżacji. Bowiem krzesło z napisem reżyserskie doskonale pasuje do salonu kinomaniaka, pokoju młodzieżowego czy do toaletki w garderobie. Dookoła nich można zbudować cały wystrój, szczególnie jeśli dla każdego członka rodziny zamówimy krzesło reżyserskie personalizowane: w takim wypadku mebel może wyróżniać imię właściciela czy jego ulubiony wzór. Krzesło reżyserskie z własnym nadrukiem, wykonanym za pomocą wysokiej jakości folii flex, będzie cieszyć swoim wyglądem przez długi czas.

Krzesła reżyserskie personalizowane to dodatek nie tylko do wnętrz. Możemy korzystać z nich na tarasach i balkonach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić je też w ogródku podczas przyjęcia pod chmurką albo sąsiedzkiego grilla.

error: Zawartość chroniona