Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Okrągłe naklejki na słoiki z przetworami

Jak odnaleźć się w spiżarni pełnej przetworów i szybko odróżnić od siebie dżem malinowy i dżem truskawkowy? Naklejki na słoiki z nazwą przetworu i datą produkcji to świetny sposób, aby w estetyczny sposób opisać i wyróżnić każdy słoiczek. Proponujemy wysokiej jakości etykiety i naklejki na słoiki z przetworami, które dzięki nim będą świetnie wyglądać ustawione na kuchennej półce. Okrągłe naklejki na słoiki dostępne są w kilku średnicach – od 4 do 6 cm, co pozwala wybrać odpowiednie nalepki na słoiki o różnych kształtach i rozmiarach.

Wszystkie oferowane naklejki samoprzylepne na słoiki wyróżnia wysoka jakość i precyzja nadruku oraz odporność na warunki zewnętrzne. Wykonane zostały one w technice druku lateksowego, dzięki czemu proponowane przez nas naklejki i etykiety na słoiki są również ekologiczne: w tym rodzaju druku stosuje się atramenty na bazie wody.

Personalizowane naklejki na słoiki

Domowe przetwory kojarzą się z ukochanymi babciami, które zawsze robiły na zimę zapasy powideł, kompotów i dżemów. Etykiety samoprzylepne, czyli personalizowane naklejki na słoiki pozwalają podkreślić wyjątkowy charakter zawartości słoiczków otrzymanych od babci oraz tych przygotowanych samodzielnie, według podanego przez nią sekretnego, rodzinnego przepisu. Zamawiając naklejki na słoiki personalizowane, można wybrać kolor nadruku, datę oraz, oczywiście, wpisać wybrane imię. Tak ozdobiony dżem to pomysł na skromny prezent od serca dla bliskich osób. Ciekawym akcentem na uzupełnienie podarunku może być przykrycie wieczka serwetką dopasowaną do koloru, jaki mają naklejki na słoiki: dżem truskawkowy – lub dowolny inny – będzie dzięki temu wyglądał jak wyciągnięty prosto z babcinej spiżarni.

Spersonalizowane etykiety i naklejki na słoiki z przetworami to także pomysł na prezent, na przykład dla koleżanki, która po raz pierwszy samodzielnie przygotowuje dżemy, powidła oraz inne smaczne dobrocie. „Babcine” naklejki na słoiki samoprzylepne, z jej własnym imieniem, z pewnością zostaną przyjęte z humorem.

Etykiety samoprzylepne na słoiki

Nie trzeba już samodzielnie, z mozołem wycinać etykiet i przyklejać ich taśmą. Wygoda użycia to właśnie to, co wyróżnia nasze naklejki i etykiety na słoiki. Samoprzylepne naklejki na słoiki okrągłe pozwalają w kilka minut opisać wszystkie przetwory w czytelny i przejrzysty sposób. Nie trzeba martwić się o ich trwałość, ponieważ etykiety samoprzylepne na słoiki nie będą się łuszczyć, blaknąć, ścierać i odklejać.

error: Zawartość chroniona