Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania w jedną całość, jeśli jeszcze jakiejś informacji brakuje napisz do nas : kontakt@bedesigned.pl

MOJE KONTO, LOGOWANIE

Jak założyć konto?

Dokonując zakupów online można założyć konto na naszej stronie. Należy wypełnić formularz i postępować zgodnie z opisanymi krokami podczas tworzenia konta.

Jakie są korzyści z konta?

Zakładając konto podczas zakupów, możesz mieć wgląd do etapu realizacji Twojego zamówienia. Przy następnych zakupach nie musisz wypełniać po raz kolejny danych wysyłki i cały proces zamawiania się przyspiesza.

Czy mogę coś zamówić bez zakładania konta?

Tak. Konto nie jest obowiązkowe. Jednak zalecamy, aby założyć konto podczas zakupów, ponieważ przy kolejnych zakupach zaoszczędzisz czas przy wypełnianiu formularza wysyłki 🙂

Dostawa, czas realizacji

Jakie można wybrać metody dostawy?

Po wyborze produktów i kliknięciu „DO KASY”, ukaże się lista z opcjami dostawy. Na terenie Polski możesz wybrać kuriera Inpost, oraz paczkomaty Inpost. Możesz również odebrać paczkę osobiście w naszym punkcie w Nowym Sączu, przy ulicy Barbackiego 105 – wybierz opcję odbiór osobisty.

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Oczywiście 🙂  Przy zakupie online należy wybrać „odbiór osobisty”. Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe otrzymasz wiadomość informującą o możliwości odebrania zamówienia osobiście 🙂 Zapraszamy do naszego działu produkcyjnego w godzinach 9:00-16:00 w dni robocze.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji składa się z czasu produkcji oraz czasu dostawy. Każdy produkt może mieć inny czas oczekiwania, który możesz znaleźć przy opisie produktu. Produkty personalizowane wymagają dłuższego czasu realizacji. Zapoznaj się z tymi informacjami, które są opisane przy danym produkcie.

TWOJA GRAFIKA - WYMOGI

Jakie wymagania musi spełniać moja grafika?

W zależności jaki produkt wybrałeś grafika może mieć różną specyfikację. Zdjęcia 300dpi, lub najlepiej grafikę w krzywych w rozszerzeniu *.ai, *.pdf, *.cdr. Nie jesteś pewny skontaktuj się z nami 🙂

Jak sprawdzić czy moja grafika spełnia wymagania produkcyjne?

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja grafika spełnia wymagania produkcyjne prześlij ją na sklep@bedesigned.pl nasi graficy zweryfikują ją za darmo 🙂 Jeśli dodałeś grafikę i dokonałeś zakupu produktu lecz Twoja grafika nie spełnia tych warunków, odezwiemy się do Ciebie.