WALENTYNKI NA ODLEGŁOŚĆ

Takich walentynek jeszcze nie było! Jeśli spędzasz walentynki na odległość ze swoją druga połówką nie zapomnij zaakcentować tego dnia w wyjątkowy sposób. Czasami najdrobniejsze gesty urozmaicają dzień w sposób wyjątkowy. Pomysłowe i z pewnością wyjątkowe stają się prezenty personalizowane. Dodają przedmiotom dodatkową wartość, ponieważ stają się jedynym takim produktem na świecie. Personalizacja pozwala na stworzenie przedmiotu wyprodukowanego specjalnie dla Ciebie i Twojej walentynki 🙂

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji oraz inspiracji dotyczących Walentynek.

Kubek z własnym napisem

Kubki na zamówienie z nadrukiem są jednym z prostszych a jednak jak potrzebnych przedmiotów, z których korzystamy kilka razy dziennie. Dodaj do kubka imię, własny nadruk i stwórz wyjątkowy przedmiot, z którego będziesz pił herbatę z uśmiechem każdego dnia. Walentynki to czas dla par, przypominającym im o więzi jaka ich łączy. Kubek z własnym napisem, własnym inicjałem czy imieniem naszej drugiej połowy będzie wywoływać uśmiech na naszej twarzy stopniowo z każdym łykiem herbaty lub kawy.

Masz własny pomysł na napis na kubku dla swojej drugiej połówki? Może macie jakieś wspólne wspomnienia, żart sytuacyjny, które można umieścić na kubku, który za każdym razem przywoła miłe wspomnienia? Wyobraźnia nie ma ograniczeń, możesz umieścić na kubku imię, inicjał a nawet list miłosny.

T-shirt z nadrukiem

Koszulki bawełniane to już podstawowe wyposażenie każdej szafy każdej kobiety a z pewnością każdego mężczyzny. Śmieszne koszulki, koszulki z pomysłem na specjalna okazję z Twoim imieniem, spersonalizowane specjalnie dla Twojej drugiej połówki będą czymś wartościowszym i na pewno pozostanie w szafie dłużej niż inne t-shirty, do których nie przywiązaliśmy się emocjonalnie. Wybieraj koszulki dobrej jakości, które są wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Kluczowe jest wykończenie koszulki, jak np wykończenie silikonowe czy boki bez szwów.

Koszulki dla par są jeszcze przyjemniejszym rozwiązaniem. Nie łączy nas tylko silna emocja ale również koszulki, żartobliwie przedstawiające nasze zaangażowanie w związek.

Krzesła reżyserskie personalizowane

Taki prezent jak krzesło reżyserskie z nadrukiem personalizowanym to świetny dodatek do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz kilka propozycji krzesła reżyserskiego z nadrukiem personalizowanym, gdzie wystarczy dodać tylko swój tekst. Możesz również sam zdecydować co ma znajdować się na oparciu krzesła reżyserskiego, możesz dodać dowolny tekst lub logo, coś co sprawi, że będzie to jedyny w swoim rodzaju prezent.

Naklejki na ścianę

Budźmy się z uśmiechem! A co jeśli mamy wpływ na cały nasz dzień już od pierwszych sekund po otwarciu oczu? Otaczajmy się pozytywnymi myślami, obrazami. Nawet drobne bodźce mają wpływ na nasze samopoczucie. Możemy zaprojektować swoje wnętrze tak, aby cieszyły nas drobne, przemyślane przez nas elementy jak np roślinki, nasze ulubione kolory zasłon czy naklejki na ścianie o różnych motywach.

Komin buff z Twoim z nadrukiem, zdjęciem

Nasze wspólne zdjęcie możemy umieścić na kominie. Takie drobne akcesoria z uwiecznionymi wspólnymi podróżami mogą przywołać niezwykłe wspomnienia zwłaszcza w tak trudnym czasie jak pandemia, gdzie podróżowanie stało się niemożliwe.

Warto zadbać o sposób w jaki wręczamy prezenty. Każde najmniejsze opakowanie dodaje uroku, każdemu produktowi. Możemy zapakować prezent za Ciebie 🙂 Jako, że dbamy o naszą planetę wykorzystujemy ekologiczne opakowania, które możesz zobaczyć w zakładce PAKOWANIE PREZENTOWE. Pakując prezenty dla naszej walentynki automatycznie dodajemy motyw niespodzianki, który pozytywnie wpływa na nasze emocje. Zadbaj o swoją drugą połówkę, i zapakuj prezent!

PERSONALIZOWANE PREZENTY

Jak widzisz jest wiele pomysłów na przygotowanie prezentu dla twojej drugiej połówki. Można dopasować, dobrać wiele przedmiotów personalizowanych, wiele produktów, które dzięki możliwości personalizacji zyskają na wartości oraz pozostaną u nas na dłużej, ponieważ są wyjątkowe. Nie zwlekaj z prezentem, zastanów się już dzisiaj co jest takiego wyjątkowego dla was obojga.

error: Zawartość chroniona